Poptávku zašlete na:
+420 603 877 344
nakup@sasinka.cz

O nás

AKTUALITA – Nový web 

Rozvaděče Šašinka

Odkaz na nový web- klikni na logo.

 

Firma byla založena v roce 1990 fyzickou osobou. V roce 2004 se transformovala na společnost Rozváděče Šašinka s.r.o. Provozy firmy jsou umístěny ve vlastním objektu na podlahové ploše 1600 m2 a jsou rozděleny na provoz elektro, kovovýroba a povrchové úpravy tj. prášková lakovna, železité chromátování a výroba požárně odolných rozváděčů a uzávěru.

Výroba rozváděčů se odvíjí ve dvou směrech – typové výrobky a zakázkově vyráběné rozvaděče. Typové výrobky jsou zkoušené v Elektrotechnickém zkušebním ústavu Praha Trója (EZÚ) a jsou také schválené ČEZ. Jedná se především o elektroměrové rozváděče, staveništní rozváděče a cca 30 dalších typů rozváděčů. Větší objem výroby se týká zakázkově vyráběných rozváděčů dle požadavků zákazníků. Nabídkové ceny Vám naše technická skupina sdělí do 2 dnů po zaslání dokumentace. Atesty o kusovém ověření a prohlášení o shodě jsou součástí každého výrobku. Naše typové výrobky dodáváme do řady velkoobchodů elektro v kraji. V našem archivu lze zpětně dohledat dokumentaci všech již 29 tisíc vyrobených rozváděčů.

Mimo výrobu rozváděčů provádíme montáž přípojek, elektroinstalací, rekonstrukce rozvoden NN, VN, montáže kompenzací a hlídačů maxima. Jsme smluvní partner ČEZ. V omezeném rozsahu provádíme revize VN i NN a projekci elektro.

Provoz kovo mimo konstrukce rozváděčů vyrábí jakékoliv jiné výrobky se shodnou technologií, jako jsou skříně pro počítače v průmyslu, ovládací pulty, skříně plynoměrů atp. Výše uváděné výrobky mohou být na zakázku vyrobeny i z nerezového plechu. Mimo běžné vybavení vlastníme technologii pro svařování pozinkovaných plechů bronzy bez poškození pozinku , kondenzátorové navařování šroubů, hydraulickou stolici pro zpracování přípojnic, atp.
Za mimořádně příznivé ceny lze v našem velkoobchodním prodeji nakoupit výzbroj rozváděčů – jističe, chrániče, stykače atd. včetně pomocných materiálů. Na přístroje od nás poskytujeme 3 roky záruku.